Konferencja Krajowa Ruchu POLSKA DLA JEZUSA
„TYLKO MIŁOŚĆ SPRAWIA CUDA”
Legnica: 26-28 września 2014r.

TYLKO MIŁOŚĆ SPRAWIA CUDA to hasło kolejnej krajowej konferencji ruchu POLSKA DLA JEZUSA na którą zapraszamy do Legnicy w dniach 26-28 września 2014.

Wybraliśmy to hasło aby zmierzyć się z wyraźnie narastającym pragnieniem oglądania na codzień w większej mierze manifestacji nadprzyrodzonej mocy Bożej w znakach i cudach. Wierzymy, że doświadczanie tych nadprzyrodzonych rzeczy powinno stać się naturalne w codziennym życiu Bożego ludu. Wierzymy, że znaki i cuda i pełne mocy działanie Ducha Świętego są normalnym przejawem Królestwa Bożego.

W czasie konferencji będziemy opowiadać, składać świadectwo o Jego mocy. Będziemy stawać z wdzięcznym sercem dziękując Mu za doznane przejawy Jego mocy. Będziemy szukać Jego oblicza aby dowiadywać się w jaki sposób możemy wejść głębiej w tę sferę i funkcjonować efektywniej w sferze nadprzyrodzonej.

Zaprosiliśmy też do współpracy na konferencji osoby, które Pan Bóg w zauważalny sposób używa i które mają owoc i świadectwo w tej dziedzinie posługiwania.

Stajemy z głębokim pragnieniem, w uniżeniu i z modlitwą o przebieg tej konferencji. Do tego też Was wszystkich, sprzymierzeńców w pracy na rzecz Królestwa Bożego zapraszamy jak też do udziału w konferencji.

Zespół liderów ruchu POLSKA DLA JEZUSA

  • Andrzej Nędzusiak
  • Bogdan Olechnowicz
  • Małgorzata Rycharska
  • Jurek Rycharski
  • Wiesław Ziemba

Miejsce Konferencji:


Hala Widowiskowo – Sportowa OSiR
ul. Lotnicza 52
59-220 Legnica

Koszt Konferencji:

Opłata konf. płatna przelewem w ciągu 7-dni, po uprzednim zgłoszeniu do 01.09.2014r. wynosi 50zł
Opłata konferencyjna płatna gotówką na miejscu podczas konferencji wynosi 80zł

Opłata konferencyjna za uczestnictwo w jednym dniu wydarzenia wynosi:

  • 30zł płatne przelewem po uprzednim zgłoszeniu do 01.09.2014.
  • 40zł płatne gotówką na miejscu podczas konferencji
  • niedziela – wstęp wolny

Przyjmujemy 7 dni na zaksięgowanie wpłaty od chwili zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty zgłoszenie zostanie anulowane, o czym poinformujemy drogą mailową.

Wpłaty prosimy kierować na rachunek:

17 1160 2202 0000 0001 0604 9919
Kościół ANASTASIS w Legnicy
ul. Witelona 4
59-220 Legnica

Z dopiskiem: „Konferencja PDJ 2014 – imię i nazwisko”

Rejestracja:

Rejestracji można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tutaj

WAŻNE!
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia - bardzo ułatwia to przygotowanie wydarzenia.

Plan Konferencji:

Piątek 26.09.2014.

15.00 – rejestracja
16.00 – ok.21.00 – uwielbienie, sesje wykładowe z przerwami, wieczór chwały i uwielbienia

Sobota 27.09.2014.

9.30 – 13.30 – uwielbienie, sesje wykładowe z przerwami
13.30 – 16.30 – przerwa obiadowa
16.30 – ok.21.00 – sesje wykładowe z przerwami, wieczór chwały i uwielbienia

Niedziela 28.09.2014.

9.30 – 13.00 – uwielbienie, sesje wykładowe z przerwami
ok.13.00 – zakończenie konferencji Noclegi:

HOTELE:

Hotel SĘKOWSKI (nasza rekomendacja)
ul. Gliwicka 15
59-220 Legnica
Tel. 76/721 31 70
http://www.hotelsekowski.pl

Ceny:
Pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 160zł/ przy rezerwacji na hasło „konferencja” cena wynosi 130zł
Pokój 2-osobowy ze śniadaniem – 190zł/ przy rezerwacji na hasło „konferencja” cena wynosi 160zł

Hotel QUBUS
ul. Skarbowa 2
59-220 Legnica
Tel. 76/866 21 00
http://www.qubushotel.com/pl/hotele/legnica/8/

Hotel PAŁACYK
ul. T.Kościuszki 37
59-220 Legnica
Tel. 76/862 04 44
http://www.hotelpalacyk.lca.pl/

Hotel KAMIENICZKA
ul. Młynarska 15-16
59-220 Legnica
Tel. 723 73 92
http://hotel-kamieniczka.pl

INTERNAT:

Internat - ok. 500m od miejsca konferencji (ok. 7min pieszo)
Ceny:
35zł za dobę (nocleg z pościelą)

WAŻNE:
Rezerwacja w internacie dotyczy w pierwszej kolejności noclegu na dwie doby. W miarę wolnych miejsc możliwe jest rezerwowanie na jedną dobę po 10.09.2014. Warunkiem koniecznym do uzyskania rezerwacji jest wpłata opłaty za nocleg do dnia 10.09.2014.

Zakwaterowanie w internacie możliwe jest od godz. 21.00 dnia 26-go września. Niestety nie ma możliwości wcześniejszego wejścia do pokoi.

NOCLEG NA SALI:

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu na sali zbiorowej, ok. 30 osób z własnym materacem/karimatą. Nocleg jest na podłodze.

Ceny:
15zł za dobę

Wykładowcy:

Andrzej Nędzusiak - lider ruchu POLSKA DLA JEZUSA. Zaangażowany sercem w szereg inicjatyw o znaczeniu ogólnokrajowym i międzywyznaniowym. Prezbiter Naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie, Przewodniczący Rady Krajowej Aliansu Ewangelicznego w Polsce. Pastor, nauczyciel Słowa. Jego pragnieniem jest oglądanie zdrowego Kościoła- ciała Chrystusa- które „rośnie i buduje samo siebie w miłości”. Z żoną Jolanta mają pięcioro dzieci: Filipa, Piotra, Joannę, Lidię oraz Anię.

Bogdan Olechnowicz – lider ruchu POLSKA DLA JEZUSA, pastor Chrześcijańskiej Wspólnoty GÓRNA IZBA w Gorzowie Wielkopolskim, kaznodzieja. W roku 1993 ukończył Chrześcijańską Akademię Teologiczną w Warszawie. Jest autorem książek "Pokorni odziedziczą ziemię" oraz "Wzgardzeni czy wybrani". Wyróżniającym się tematem jego nauczania jest poznawanie Boga i doświadczanie na co dzień Jego  bliskości w życiu wierzących. W swoim sercu nosi też pragnienie przebudzenia i transformacji Polski i wypełnienie swojego przeznaczenia. Ma żonę Bożenę i dwoje dzieci: Sonię i Macieja.

Małgorzata i Jerzy Rycharscy – liderzy ruchu POLSKA DLA JEZUSA, pastorzy wspólnoty KOŚCIOŁA BOŻEGO W CHRYSTUSIE w Kaliszu. Od lat noszą w swoich sercach pasję dla Bożej obecności, dla odnowy Kościoła oraz transformację kraju. Bardzo ważną dziedziną jest też modlitwa i działania na rzecz Izraela.  Mają dwoje dzieci: Filipa i Natalię.

Wiesław Ziemba – jest współzałożycielem i liderem ruchu POLSKA DLA JEZUSA. Przez wiele lat pełnił funkcję pastora w Kościele Anastasis w Legnicy, w ostatnim czasie usługuje apostolsko wielu kościołom w Polsce. Jest mentorem dla liderów i przywódców chrześcijańskich. Jego pasją jest głoszenie i manifestowanie się Królestwa Bożego. Główne akcenty jego nauczania dotyczą przywrócenia Bożych standardów w każdej dziedzinie życia Kościoła, a przez świadectwo Kościoła ustanawianie ich w kraju. Z żoną Wandą mają pięcioro dzieci: Esterę, Tomasza, Natalię, Joannę oraz Kubę.

Leszek Korzeniecki - Kiedyś alkoholik, narkoman, okultysta. Dzisiaj pastor, terapeuta, specjalista od uzależnień, mówca konferencyjny. Bardzo efektywnie posługuje oraz prowadzi seminaria w temacie uzdrowienia.

Oto co sam o sobie mówi: Ten człowiek, jakim kiedyś byłem, nigdy nie byłby w stanie wykrzesać z siebie niczego dobrego. Dziś jestem mężem i ojcem szczerze rozkochanym w swoim synku, choć kiedyś jednak zmagałem się z nieuzasadnioną nienawiścią do dzieci. Kiedyś byłem narkomanem, dziś prowadzę działalność za sprawą której ludzie wychodzą z nałogów. Kiedyś wykorzystywałem ludzi, dziś staram się nieść pomoc. Wiem, że taka zmiana jest rezultatem wpływu Boga i jego Biblii, a nie skutkiem moich starań.

Łukasz Kupczyński – Lider Kościoła „Górna Izba” w Gorzowie, muzyk, nauczyciel Słowa Bożego. Z oddaniem posługuje w temacie uwolnienia i uzdrowienia. Ma żonę Joannę i cztery córki: Kaja, India, Milena i Emma.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Biuro Kościoła ANASTASIS w Legnicy
tel. 76/862 44 82 od wtorku do piątku w godz. 8.00 – 13.00
mail: biuro@anastasis.org

Biuro Fundacji ESPA
Tel. 76/721 88 99 w godz. 9.00 – 15.00
mail: espa@fundacjaespa.org

Organizator:

Organizatorem konferencji jest Ruch POLSKA DLA JEZUSA
http://polskadlajezusa.org

Współorganizatorzy:

Fundacja ESPA w Legnicy
http://www.fundacjaespa.org/

Kościół ANASTASIS Zbór KBwCH w Legnicy
http://anastasis.org.pl/

Aktualności